dr. Reiner Oryginal mydełko odplamiające 100 ml

in_stock
Dostępność towar w magazynie
Wysyłka w 24 godziny
Mydełko odplamiające dr Reiner szybko i skutecznie usuwa do 100 rodzajów najbardziej uporczywych plam z różnego rodzaju powierzchni: tekstyliów, pościeli i dywanów. Dzięki wyjątkowej formule opartej na naturalnych składnikach i przeprowadzonych testach dermatologicznych mydełko dr Reiner jest bezpieczne dla skóry.
Ocena: (Ilość ocen: 0)
Cena: 5,27 zł

dr. Reiner Oryginal odplamiacz do tkanin kolorowych 1 l

in_stock
Dostępność towar w magazynie
Wysyłka w 24 godziny
Odplamiacz dr Reiner to skuteczny środek do usuwania plam z tkanin bawełnianych i syntetycznych, białych oraz kolorowych. Najskuteczniej działa w zakresie temperatur 30 – 60°C. Zawiera skuteczne środki piorące, związki wspomagające usuwanie plam oraz enzymy działające na zabrudzenia typu białkowego, tłuszczowego oraz węglowodanowego. Preparat jest skuteczny w usuwaniu zabrudzeń takich jak krew, pot, żółtka jaj, czekolada, herbata, kawa, czerwone wino. Przebadany dermatologicznie.
Ocena: (Ilość ocen: 0)
Cena: 9,36 zł

dr. Reiner płyn do prania odzieży sportowej i turystycznej 1 l

in_stock
Dostępność towar w magazynie
Wysyłka w 24 godziny
Płyn do prania odzieży sportowej i turystycznej dr Reiner to skuteczny środek do usuwania zabrudzeń z wszystkich rodzajów tkanin, w szczególności termoaktywnych z membraną oraz pokrowców na laptopy, aparaty fotograficzne itp. Najskuteczniej działa w zakresie temperatur 30?40°C. Zawiera środek utrwalający kolor, aktywny składnik usuwający trudne zabrudzenia oraz specjalną formułę z neutralizatorem zapachów. Skład płynu został tak opracowany, aby nie naruszał delikatnej struktury membranowej odzieży termoaktywnej. Właściwości te zostały potwierdzone badaniami w specjalistycznym laboratorium. Preparat do stosowania w pralkach automatycznych i do prania ręcznego.
Ocena: (Ilość ocen: 0)
Cena: 9,36 zł

dr. Reiner wybielacz do jasnych i białych tkanin 1 l

in_stock
Dostępność towar w magazynie
Wysyłka w 24 godziny
Wybielacz dr Reiner to skuteczny środek do wybielania i usuwania plam z jasnych i białych tkanin bawełnianych i syntetycznych. Najskuteczniej działa w zakresie temperatur 30 ? 60°C. Zawiera aktywny tlen, który jest skutecznym środkiem do wybielania i usuwania plam z tkanin. Preparat jest przeznaczony do usuwania zabrudzeń typu herbata, kawa, czerwone wino. Tkaniny poplamione substancjami barwnikowymi należy przepłukać zimną wodą. Preparat do stosowania w pralkach automatycznych i do prania ręcznego. Przebadany dermatologicznie.
Ocena: (Ilość ocen: 0)
Cena: 9,36 zł
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl