Dr Reiner Żel czyszczący Kuchnia 500 ml

in_stock
Dostępność towar w magazynie
Wysyłka w 24 godziny
Płyn czyszczący dr Reiner KUCHNIA. Skutecznie rozpuszcza i usuwa tłuszcz, zacieki wodne oraz inne zabrudzenia. Wskazany do mycia okapów, zlewów, blatów, glazury, kuchenek mikroFalowych oraz innych powierzchni i sprzętów kuchennych. Świetnie radzi sobie z kamieniem i rdzą. Nadaje połysk, tworzy powłokę ochronną na mytej powierzchni. Nie pozostawia smug i zacieków. Receptura na bazie naturalnego octu oparta o surowce biodegradowalne. Nie zawiera alergenów zapachowych. Płyn pozostawia świeży i przyjemny zapach. Skuteczność potwierdzona badaniami. Przebadany dermatologicznie.
Ocena: (Ilość ocen: 0)
Cena: 12,95 zł

Dr Reiner Żel czyszczący Łazienka 500 ml

in_stock
Dostępność towar w magazynie
Wysyłka w 24 godziny
Płyn czyszczący dr Reiner ŁAZIENKA. Preparat do czyszczenia i pielęgnacji kabin prysznicowych, wanien, brodzików, umywalek, fug, płytek oraz armatury łazienkowej. Skutecznie zmywa osad z mydła, zacieki wodne oraz inne zabrudzenia. Świetnie radzi sobie z kamieniem i rdzą. Nadaje połysk, tworzy powłokę ochronną na mytej powierzchni. Nie pozostawia smug i zacieków. Receptura na bazie naturalnego octu, oparta o surowce biodegradowalne. Nie zawiera alergenów zapachowych. Płyn pozostawia świeży i przyjemny zapach. Skuteczność  potwierdzona badaniami. Przebadany dermatologicznie.
Ocena: (Ilość ocen: 0)
Cena: 12,95 zł

Dr Reiner Żel czyszczący Prysznic 500 ml

in_stock
Dostępność towar w magazynie
Wysyłka w 24 godziny
Żel czyszczący dr Reiner PRYSZNIC. Preparat do czyszczenia i pielęgnacji kabin prysznicowych, wanien, brodzików, umywalek, fug, płytek oraz armatury łazienkowej. Skutecznie zmywa osad z mydła, zacieki wodne oraz inne zabrudzenia. Świetnie radzi sobie z kamieniem i rdzą. Nadaje połysk, tworzy powłokę ochronną na mytej powierzchni. Nie pozostawia smug i zacieków. Receptura na bazie naturalnego octu, oparta o surowce biodegradowalne. Nie zawiera alergenów zapachowych. Żel pozostawia świeży i przyjemny zapach. Dobrze aplikuje się na czyszczoną powierzchnię. Skuteczność potwierdzona badaniami. Przebadany dermatologicznie.
Ocena: (Ilość ocen: 0)
Cena: 11,47 zł

dr. Reiner żel kuchenny z neutralizatorem zapachów 300 ml

in_stock
Dostępność towar w magazynie
Wysyłka w 24 godziny
dr Reiner żel kuchenny z neutralizatorem przykrych zapachów przeznaczony jest do mycia rąk przy pracach domowych w kuchni. Posiada nowoczesną, specjalnie opracowaną formułę, dzięki której neutralizuje nieprzyjemne zapachy na skórze, pozostające przy kontakcie rąk np. z czosnkiem, cebulą lub rybami. Dodatek alantoiny i wyciągu z rumianku doskonale koi i chroni dłonie. Zawiera łagodne substancje myjące. Przebadany dermatologicznie. Produkt nie zawiera silikonów i parabenów. Sposób użycia: niewielką ilość żelu nanieść na wilgotne ręce, rozmasować, spłukać wodą. Chronić przed dziećmi. Najlepiej zużyć przed końcem: data na opakowaniu.
Ocena: (Ilość ocen: 1)
Cena: 4,92 zł
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl