Jak dbać o dłonie i paznokcie? Cztery pory roku odżywka do regeneracji paznokci i skórek 5w1

Zadbane dłonie to atrybut każdej współczesnej kobiety. Dodaja pewności siebie, pozwalają czuć się swobodnie w kontakcie z innymi ludźmi. Podstawą
pielęgnacji dłoni jest ich dokładne nawilżanie. Sucha skóra i łamliwe paznokcie to problem z którym zmaga się wiele kobiet. Zwłaszcza kiedy konieczne jest ich częste mycie oraz przebywanie w zamkniętych pomieszczeniach, gdzie powietrze jest suche. Skóra potrzebuje dodatkowego nawilżenia za pomocą kremu do rąk. Nie musi myć drogi, ważne aby używać go systematycznie.
Wizyta u kosmetyczki i poddanie się pielęgacyjnym zabiegom takim jak manicure SPA lub zabieg parafinowy to z pewnością bardzo dobra opcja. Jednak jeżeli brakuje na to czasu lub przeszkodą jest zasób prtfela warto skorzystać z domowego SPA w swojej łazience.

Kilka przetestowanych sposobów by zadbać o skóre rąk i cieszyć się zdrowymi paznokciami:

– domowy peeling cukrowy,
– odżywcza maseczka,
– kąpiel w siemieniu lnianym,
– kąpiel oliwkowa,

Cztery pory roku odżywka do regeneracji paznokci i skórek 5w1

Jeżeli chcemy w prosty sposób zadbać o naszą płytkę paznokci, warto unikać nadmiernego moczenia dłoni. Natomiast szukając odpowiedniego kosmetyku warto zwrócić uwagę na jego skład. Godna uwagi cztery pory roku odżywka do regeneracji paznokci i skórek 5w1 to kompozycja pięciu rodzajów olejów które czynią z niej kompleksowy produkt doskonale regenerujący suche i łamliwe paznokcie. Zawiera m.in. oliwę z oliwek i dzięki jej właściwościom doskonale nawilża i odżywia. Pamiętajmy także o codziennym, regularnym nawilżeniu dłoni kremem do rąk.