Palette ultra popielaty blond – Ponadczasowe odcienie popielatych blondów.

Popielaty blond – komu najlepiej pasuje?

Niektóre kolory włosów cieszą się popularnością ze względu na aktualnie panujący trend w modzie lub porę roku.
Popielaty blond to kolor uznawany za ponadczasowy i uniwersalny. Posiada wiele odcieni dzięki czemu z łatwością można dobrać kolor pasujący do karnacji oraz typu urody.

Popielaty blond możemy podzielić na jasny, średni i ciemny

– jasny popielaty blond najlepiej pasuje do naturalnie jasnych włosów, brwi oraz niebieskich oczu. Idealną propozycją będzie tu farba do włosów Palette ultra popielaty blond z linii intensive color creme, która zapewni włosom blask i trwały kolor. Brunetki oraz szatynki jeżeli posiadają jasną karnację w
w zimnym odcieniu również mogą decydować się na koloryzację tym odcieniem.

– średni popielaty blond to kolor, który kocha słońce. Najlepiej komponuje się z ciepłą karnacją. Stojąc przed wyborem farby najkorzystniej decydować
się na blondy w tonacji miodowej i karmelowej.

– ciemny popielaty blond to odcień najlepiej nadający się dla szatynek i brunetek o jasnej i lekko opalonej cerze oraz blondynek o ciemniejszej karnacji. To bardzo dobry wybór aby rozświetlić twarz jednocześnie nie powodując niekorzystnego efektu kontrastu.

Po wykonaniu koloryzacji na popielaty blond bardzo ważne jest aby odpowiednio dbać o włosy. Podstawą ich pielęgnacji jest stosowanie odżywki, maseczki i olejków by nie dopuścić do przesuszania. Odpowiednia pielęgnacja jest konieczna aby włosy były dobrze odżywione oraz nie przyjmowały żółtych tonów.