Mahoniowy kasztan Garnier – Mahoniowe odcienie włosów dla wyjątkowych kobiet.

Różne odcienie brązu.

Włosy w odcieniach brązu są bardzo chętnie wybierane przez kobiety i nadają im charakteru. Dzięki bogactwu odcieni jakie posiada ten kolor, każda z nas może znaleźć dla siebie odpowiedni odcień, który podkreśli atuty jej urody. Brązy są uważane za uniwersalne, najogólniej można je podzielić na chłodne i ciepłe. Do tych pierwszych zaliczamy gorzką czekoladę, popielaty brąz i cappuccino. Z kolei ciepłe brązy to brąz miodowy, orzechowy, kasztan i karmel.
Posiadaczki włosów w kolorze kasztanu postrzegane są jako towarzyskie i pełne pasji, lubiące wyzwania. Jednak na kolor kasztanowy powinny decydować się panie, których skóra nie posiada krostek, pajączków i widocznych naczynek.
Swoiste połączenie brązu z rudością idealnie prezentuje kolor mahoń. Nadaje on rysom twarzy wyraźnego charakteru i nie każdemu pasować.

Mahoniowy kasztan Garnier – wyjątkowy kolor

Pamiętajmy zatem, że kolor włosów musi być odpowiednio dobrany do typu naszej urody. Odcienie rudego brązu ładnie będą prezentowały się z piwnymi oraz
orzechowymi oczami jednak najpiękniej podkreślą niebieską oprawę oczu.
Wybierając odpowiednią farbę do włosów w kolorze mahoniowym, warto zwrócić uwagę na produkty marki Garnier. Mahoniowy kasztan Garnier z gamy Nutrisse Creme dzięki formule wzbogaconej odżywczymi olejkami odżywia włosy już w trakcie koloryzacji. Olejki z avocado, oliwka i karite powodują, że włosy stają się jedwabiście miękkie i błyszczące.

Jak zatrzymać kolor na dłużej?

Aby przedłużyć trwałość koloru najlepiej stosować szampon przeznaczony do brązów i ciemnych włosów.