Najlepsze spa i ośrodki wellness w Polsce

Odrodzenie fizyczne i duchowe w luksusowych spa i ośrodkach wellness

Każdy potrzebuje czasem odrobiny relaksu i wytchnienia od codziennego zgiełku. Nic tak nie sprzyja regeneracji i wychodzeniu na prostą, jak wizyta w spa lub ośrodku wellness. W Polsce nie brakuje wspaniałych miejsc, gdzie oferowane są różnorodne zabiegi i aktywności, zapewniające kompleksową opiekę nad naszym ciałem i umysłem. Oto lista najwyższej klasy spa i ośrodków wellness w Polsce!

  1. Hotel Ariston & Ariston Wellness w Szczawnicy

Położony w malowniczej miejscowości Szczawnica hotel Ariston & Ariston Wellness oferuje spokój i odprężenie w komfortowych warunkach. Hotel ten oferuje wspaniałe, przestronne pokoje oraz piękny widok na Pieniny. Wśród zabiegów na miejscu można znaleźć m.in.: masaże, klasyczne i antycelulitowe, pakiety relaksacyjne, a także zabiegi kosmetyczne.

  1. Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie

Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie to miejsce dla osób ceniących luksus i profesjonalizm. W pełni wyposażony ośrodek wellness oferuje nie tylko światowej klasy zabiegi relaksacyjne, ale także kompleksowy pakiet aktywności, takich jak: sauna, basen, kort tenisowy czy spinning. W listopadzie 2018 R. hotel Spa Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie zostało uznane przez World Spa & Wellness Awards za najlepszy Med spa w Europie.

  1. Palac Wojanow

Palac Wojanow to hotel SPA zlokalizowany w Dolinie Pałaców i Ogrodów, gdzie natura i arcydzieła architektoniczne tworzą niepowtarzalny klimat. W ośrodku tym goście mogą korzystać z różnorodnych masaży i zabiegów nie tylko relaksacyjnych, ale również leczniczych i kosmetycznych. Oprócz tego Palac Wojanow oferuje ponad 30 aktywności, od całodniowych wycieczek na rowerze po jazdę konną, kręgle czy golf.

  1. SPA Hotel Bielawa

Spa Hotel Bielawa to piękne miejsce położone na skraju Puszczy Kozłowieckiej. Ośrodek ten oferuje wiele różnorodnych zabiegów, takich jak masaże, pakiety antycelulitowe, zabiegi wzmacniające, kosmetykę i wiele więcej. SPA Hotel Bielawa to również miejsce, gdzie można odpocząć i zrelaksować się w saunach, jacuzzi lub basenie. W listopadzie 2018 R. Hotel Bielawa wygrał w 3 kategoriach “Best for Luxury and Spa” w konkursie Best Hotels Awards.

  1. Centrum Zdrowia i Relaksu Hanza Hotel w Darłowie

Centrum Zdrowia i Relaksu Hanza Hotel to ośrodek wakacyjny zlokalizowany w Darłowie, nad polskim morzem. Na gości czeka tu pełny wachlarz zabiegów relaksacyjnych, takich jak masaż klasyczny lub peeling solny. W hotelu znajduje się również centrum fitness, basen oraz strefa saun. Na miejscu dostępne są ogromne baseny zewnętrzne i spacery po pięknych okolicach.

Odwiedzenie jednego z tych wspaniałych spa i ośrodków wellness to gwarancja regeneracji i relaksu zarówno dla ciała, jak i dla umysłu. Każde z nich oferuje nie tylko luksusowe pokoje, ale także szeroki wybór zabiegów i aktywności, które przyniosą kompleksową opiekę nad Twoim ciałem i emocjami. Wybierz najlepszy dla siebie ośrodek i pozwól sobie na odrobinę odprężenia!