Najnowsze wyniki losowań

Pieniądze raz są raz ich nie ma, wszystko zależy od tego jak nimi gospodarujemy. Zdarza się jednak, że pieniądze z wypłaty szybko się ulatniają i brakuje na najpotrzebniejsze potrzeby. Dobrym rozwiązaniem tej sytuacji jest zagranie w grę liczbową, która jest najpopularniejsza w Polsce. Mowa tu oczywiście o grze Lotto. Jest kilka wersji tej gry i każdy może w nią zagrać. Wystarczy w kolekturze liczbowej zakupić kupon na najbliższe losowanie i wytypować szczęśliwe liczby. W zależności od gry do wytypowania jest określona liczba cyfr.

W które gry opłaca się zagrać?

Lotto to rodzina wielu ciekawych gier liczbowych. W każdej z tych gier można wygrać dobre pieniądze, wystarczy mieć szczęście. Jedną z propozycji Lotto jest Multi Multi. Multi Lotek wyniki są podawane codziennie, tuż po losowaniu o godzinie 14.00 i 21.50. To ile się wygra w tym losowaniu zależy tylko i wyłącznie od nas. Maksymalną pulą pieniężną jest 25 000 000zł ale kwota ta zależy od ilości wytypowanych cyfr. Trzeba również sobie samemu określić stawkę, na jakiej nam zależy. Od tego również zależy wysokość kwoty do wygrania.

Jak sprawdzić szansę na wygraną i wyniki Lotto?

Aby sprawdzić aktualne wyniki wystarczy wejść na główną stronę Kolektury Liczbowej Lotto. Na tej stronie można też znaleźć wszystkie aktualne informacje na temat Lotka i wszystkich losowań, zasady gry i inne ważne informacje. Jeśli chodzi o samo Multi Multi to na stronie znajduje się kalkulator, dzięki któremu można określić maksymalną wygraną przy określonej stawce. To pozwala ocenić realne szansę i pomaga podjąć decyzję o wybranej stawce. Kupon na to losowanie kosztuje zaledwie 2.50zł a wygrać można miliony. Nagrodę można odebrać w miejscu w którym zakupiło się szczęśliwy kupon, jeśli zaś wygrana jest bardzo duża, wtedy należy się udać po odbiór osobiście do siedziby Lotto. Wygrane milionerów są w specjalny sposób celebrowane, z dużą pompą odbywa się przekazanie pieniędzy z wygranej dla szczęśliwego posiadacza kuponu.